Шліфувальна машина Milwaukee 230 мм AG 22-230/DMS (4933433630)
Артикул:U0860385
К сравнению
В избранное
Вес:7.055 kg
Додаткові характеристики:додаткова рукоятка, захисний кожух
Споживана потужність:2200 Вт
Оброблюваний матеріал:для бетону, для дерева, для каменю, для металу, для пластику, для труб
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Конструктивні особливості:
  • Екстремально компактний дизайн, загальна довжина 485 мм і вага 5.1 кг для зручної роботи
  • Ударостійкий захисний кожух
  • Швидкий доступ до щіток двигуна для здійснення сервісу
Технічні характеристики:
  • Діаметр диска (мм) 230
  • Різьба шпинделя М 14
  • Рівень шуму - 106 дБ
  • Максимальна глибина різу - 68 мм