Найчастіше використовуваний вузол у телескопі – це фокусер і важливість надійності цього вузла переоцінити складно. Однією з останніх доробок компанії, впроваджених у даному телескопі, є новий фокусер Hexafoc з внутрішнім діаметром 2,5". Завдяки такому рішенню вдалося уникнути можливого віньєтування (обрізання) зображення при роботі з широкопольними дводюймовими окулярами. Крім того увага була приділена поліпшенню плавності ходу, та стабільності самої системи фокусування.
Телескоп оснащений фокусером із посадковим діаметром під окуляри 2” (для використання окулярів стандарту 1.25” у комплекті є перехідник). Це дозволяє використовувати ширококутні окуляри, щоб отримати велике поле зору при спостереженнях протяжних об'єктів та зоряних полів. Крім того, перехідник забезпечений різьбленням Т2, що дозволяє під'єднати за допомогою Т2-кільця дзеркальний фотоапарат для зйомки в прямому фокусі, при цьому додатковий спеціальний перехідник зовсім не знадобиться. Телескоп оснащений оптичним шукачем великого діаметру.
Характеристики
Вес
28.6 kg
Колір
білий
Комплектація
інтегрований адаптер 31.7 мм і t2;, діагональне дзеркало з діагоналлю 31.7 мм (1.25 дюйма);, монтажне кільце (для exos та подібних кріплень);, німецьке екваторіальне монтування exos 1 з польовим штативом із труби з нержавіючої сталі;, окуляр: 26 мм superploessl (ø 31.7 мм/1.25'') з повним багатошаровим просвітленням;, ручка з тримачем камери;, адаптер смартфона для астронавігації;, апертурний сонячний фільтр;, астрономічна програма для пк stellarium;, видошукач оптичний 8x50;, зорова труба телескопа;, зоряна карта, що обертається., противага 1 х 4.5 кг;
Фокусна відстань
635 мм
Країна-виробник
Китай
Максимальне корисне збільшення
254x
Тип монтування
екваторіальне
Загальна вага
20.9 кг
Проникна здатність
12.6 зоряних величин
Видошукач
оптичний 8х50
Розміри оптичної труби (⌀ x L)
950 мм