Модель MO27Q28G підтримує режим USB-C Smart PD, що забезпечує динамічну подачу живлення до 45 Вт (18 Вт у стандартному режимі).
Чітке зображення без відблисків
Турбота про зір
Професійний рівень захисту
OLED VRR Anti-Flicker
Вільний від мерехтіння – отримай ідеальну якість зображення!
AI OLED Care — розумний захист екрана
Індивідуальні налаштування. Оберіть режим, що відповідає вашим потребам.
Один монітор — кілька пристроїв
Ідеальний кут огляду
Інтерфейси підключення
Характеристики
Вес
8.75 kg
Поворотний екран (Pivot)
0° ~ 90°
Бренд
GIGABYTE
Регулювання за висотою, мм
130
Поворот монітора (Swivel)
-15° ~ +15°
Діагональ дисплея
27"
Роздільна здатність
2560 x 1440
Тип матриці
WOLED
Частота оновлення екрану
280 Гц
Інтерфейси та підключення
1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 х HDMI, 1 х USB Type-C, 2 x USB 3.2, 1 х DisplayPort 1.4, 2 х HDMI 2.1
Колір
чорний
Також шукають
великі, для фільмів, LCD, TFT, вертикальні
Покриття
матове
Тип монітора
Широкоформатний, Геймерський, Безрамковий
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
OLED
Час реакції матриці
0.03 мс
Технології синхронізації
Adaptive-Sync
Регулювання положення
регулювання нахилу, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання по висоті
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
так, 2 х 5 Вт
Яскравість
335 кд/м2
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Крок між пікселами, мм
Споживана потужність в робочому режимі
35 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Розміри з підставкою
604.4 x 526.5 x 187.5 мм
Розміри без підставки
604.4 x 350.2 x 54.4 мм