ROG Strix XG27ACMES-W
Незрівнянна візуальна яскравість
Бездоганна швидкість і точність
Ігри без розривів і ореолів
Яскраві кольори, перевірені на заводі
Універсальні можливості підключення
Ігри без розривів і ореолів
Характеристики
Вес
10.1 kg
Поворотний екран (Pivot)
-45° ~ +45°
Бренд
ASUS
Регулювання за висотою, мм
110
Поворот монітора (Swivel)
-90° ~ +90°
Діагональ дисплея
27"
Роздільна здатність
2560 x 1440
Тип матриці
IPS
Частота оновлення екрану
255 Гц
Інтерфейси та підключення
1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, 1 х USB Type-C
Колір
білий
Також шукають
великі, для фільмів, LCD, TFT, вертикальні
Покриття
матове
Тип монітора
Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для програміста, Геймерський, Безрамковий
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
LED
Час реакції матриці
0.3мс
Технології синхронізації
NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium
Регулювання положення
VESA
100x100 мм
Вбудовані колонки
немає
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Крок між пікселами, мм
Споживана потужність в робочому режимі
23 Вт
Розміри з підставкою
614.8x503.4x188.7 мм, 503.4 х 614.8 х 188.7 мм
Розміри без підставки
367.1 х 614.8 х 630 мм