Мережевий подовжувач Patron EXT-PN-CABREL-25B-4 25m 3*2.5mm2 (EXT-PN-CABREL-25B-4)
Артикул:U0980069
К сравнению
В избранное
Вес:3.828 kg
Заземлення:так
Загальний вимикач розеток:так
Максимальний струм:10 А
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Характеристики:
  • Тип виробу: мережевий фільтр-подовжувач
  • Тип підключення: євро вилка
  • Кількість розеток: 4
  • Напруга: 250 В, 60 Гц
  • Максимальне навантаження: 250 Вт
  • Перетин кабелю: 3 х 2.5 мм