Корпус Gamemax MT507-500W
Артикул:U0218486
К сравнению
В избранное
Вес:3 kg
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5":7
Бренд:Gamemax
Потужність блоку живлення:500 Вт
Осталось 2 шт.
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Шасі виготовлено з GECC сталі товщиною 0.5 мм і пофарбовано в чорний колір. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться і не гримить. Акуратна обробка країв не дозволить поранитися при установці комплектуючих в корпус.
Характеристики
Вес
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5"
Бренд
Потужність блоку живлення
Коннектори/роз'єми
Матеріал корпусу
Серія
Спосіб установки
Клас корпусу
Типорозмір
Підтримувані материнські плати
Наявність блоку живлення
Розташування блоку живлення
Зовнішні роз'єми
Вага, кг
Розмір, мм
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "