Корпус Gamemax ET-209-400W
Артикул:U0390459
К сравнению
В избранное
Вес:3.8 kg
Бренд:Gamemax
Потужність блоку живлення:400 Вт
Матеріал корпусу:метал 0,4 мм
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Шасі виготовлено з SECC сталі завтовшки 0.4 мм і пофарбоване в чорний колір. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться й не гримить. Акуратна обробка країв не дасть поранитися у процесі встановлення комплектувань у корпус. Лицьова панель вироблена з пластику чорного кольору, що дасть змогу уникнути неакуратних подряпин на корпусі.