Блок живлення Qube 750W (QBC-CSB-750W-80Bulk)
Артикул:U0630775
К сравнению
В избранное
Вес:1.806 kg
Підключення материнської плати:20+4 pin
Бренд:Qube
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
БЖ QUBE 750W підійде для охоплення більшості завдань, тому його можна схарактеризувати як універсальний. Він і для простої «тихої» роботи, і для ігрових «убивчих» сесій. Потужності в 750 ватів вистачить, щоб побудувати навіть ігрову систему. Елементна база блока гарантує високу надійність і ефективність роботи вашого комп'ютера впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
Вес
Підключення материнської плати
Підключення материнскої плати
Бренд
Кількість роз'ємів FDD
Діаметр вентиляторів
Тип БЖ
Стандарт БЖ
Потужність
Модульне підключення кабелів
Сертифікація 80 PLUS
Модуль PFC
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
Тип охолодження
Розмір, мм
Підключення процесора
Підключення відеокарти
Кількість роз'ємів Peripheral
OutputСurrent +5V
OutputСurrent +3,3V