Блок живлення Qube 600W (QBC-GPS600A12)
Артикул:U0586173
К сравнению
В избранное
Вес:1.565 kg
Підключення материнської плати:20+4 pin
Бренд:Qube
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
БЖ QUBE 600W підійде для охоплення більшості завдань, тому його можна схарактеризувати як універсальний. Він і для простої «тихої» роботи, і для ігрових «убивчих» сесій. Потужності на 600 ватів вистачить, щоб побудувати навіть ігрову систему. Елементна база блока гарантує високу надійність і ефективність роботи вашого комп'ютера впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
Вес
Підключення материнської плати
Підключення материнскої плати
Бренд
Діаметр вентиляторів
Тип БЖ
Стандарт БЖ
Потужність
Модульне підключення кабелів
Модуль PFC
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
Тип охолодження
Розмір, мм
Підключення процесора
Підключення відеокарти
Кількість роз'ємів Peripheral
OutputСurrent +5V
OutputСurrent +3,3V