Блок живлення FSP 650W HYDRO PTM PRO (HPT2-650M)
Артикул:U0519250
К сравнению
В избранное
Вес:2.5 kg
Підключення материнської плати:20+4 pin
Бренд:FSP
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Цей блок живлення розроблений для системи з високими вимогами до потужності, що підтверджує його висока продуктивність в 650 Вт. Завдяки модульним можливостям підключення, HYDRO PTM PRO дозволяє оптимізувати простір всередині корпусу, забезпечуючи чіткий та зручний монтаж кабелів. Повна модульність означає, що ви можете підключити тільки ті кабелі, які вам потрібні, що дозволяє знизити безлад і покращити вентиляцію вашої системи.
HYDRO PTM PRO також забезпечує надійне живлення для сучасних комп'ютерних конфігурацій. Він має 20+4 pin для підключення материнської плати і 2x4+4pin для підключення процесора, забезпечуючи стабільне живлення для всіх компонентів. Якщо ви користуєтесь потужними відеокартами, цей блок живлення стане вашим ідеальним партнером, адже має 4x6+2 pin для підключення відеокарти та 4 додаткових роз'єми живлення для відеокарт.
Надійний вентилятор діаметром 135 мм забезпечує ефективне охолодження, не приносить дискомфорту від шуму. Завдяки цьому, збільшується термін служби пристрою, а ви отримуєте максимальну продуктивність протягом усього часу експлуатації.
Завдяки своїм розмірам (170 x 150 x 86 мм), блок живлення є компактним та зручним у встановленні навіть у найменших корпусах. Відчуйте переваги, які приносить якісний блок живлення, і насолоджуйтеся стабільною роботою свого комп'ютера з FSP 650W HYDRO PTM PRO. Це рішення для тих, хто не йде на компроміси з якістю та надійністю.
Характеристики
Вес
Підключення материнської плати
Підключення материнскої плати
Бренд
Кількість роз'ємів FDD
Захист від
Діаметр вентиляторів
Тип БЖ
Стандарт БЖ
Потужність
Модульне підключення кабелів
Сертифікація 80 PLUS
Модуль PFC
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
Тип охолодження
Розмір, мм
Підключення процесора
Підключення відеокарти
Кількість роз'ємів Peripheral
OutputСurrent +5V
OutputСurrent +3,3V