Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 19V 40W 2.1A (5.5*3.0) (SA40F5530)
Артикул:U0519005
К сравнению
В избранное
Ширина:50 мм
Вес:0.308 kg
Ширина:50 мм
Ширина:50 мм
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Блок живлення PowerPlant для ноутбука Samsung (19V 40W 2.1A) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам змогу бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.