Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 200W 10.3A (4.5*3.0) (HP200G4530)
Артикул:U0519000
К сравнению
В избранное
Ширина:80 мм
Вес:0.874 kg
Ширина:80 мм
Ширина:80 мм