Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 18.5V 120W 6.5A (5.5*2.5) (HP120E5525)
Артикул:U0518997
К сравнению
В избранное
Ширина:60 мм
Вес:0.64 kg
Ширина:60 мм
Ширина:60 мм