Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.5*3.0) (AS65F4530)
Артикул:U0518993
К сравнению
В избранное
Ширина:50 мм
Вес:0.45 kg
Ширина:50 мм
Ширина:50 мм