Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 50W 2.64A (4.8*1.7) (AS50F4817)
Артикул:U0518992
К сравнению
В избранное
Ширина:50 мм
Вес:0.25 kg
Ширина:50 мм
Ширина:50 мм
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Asus 220V, 19V 50W 2.64A (4.8 х 1.7) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.