Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 135W 7.1A (5.5*2.5) (AS135F5525)
Артикул:U0518991
К сравнению
В избранное
Ширина:60 мм
Вес:0.5 kg
Ширина:60 мм
Ширина:60 мм