Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB)
Артикул:U0518988
К сравнению
В избранное
Ширина:110 мм
Вес:0.2 kg
Ширина:110 мм
Ширина:110 мм