Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (3.0*1.1) wall mount (WM-AC65F3011)
Артикул:U0323210
К сравнению
В избранное
Вес:0.4 kg
Бренд:PowerPlant
Частота змінного струму:50 - 60 Гц
Джерело живлення:мережа 220 В
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы