Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*2.1) (AC45F5521)
Артикул:U0518985
К сравнению
В избранное
Ширина:50 мм
Вес:0.4 kg
Ширина:50 мм
Ширина:50 мм
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Acer 220V, 19V 45W 2.37A (5.5 х 2.1) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.