Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (micro USB) (AC18AMCUSB)
Артикул:U0518982
К сравнению
В избранное
Ширина:36 мм
Вес:0.5 kg
Ширина:36 мм
Ширина:36 мм