Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 7.4*5.0 (00158 / LHP120/18.5-7.4*5.0)
Артикул:U0491546
К сравнению
В избранное
Вес:0.3 kg
Бренд:Merlion
Частота змінного струму:50 - 60 Гц
Джерело живлення:мережа 220 В