Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
Артикул:U0491545
К сравнению
В избранное
Вес:0.55 kg
Бренд:Merlion
Частота змінного струму:50 - 60 Гц
Джерело живлення:мережа 220 В