Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4,74A, 4.0*1.35 (17032 / LAS65/19-4,0*1,35)
Артикул:U0491535
К сравнению
В избранное
Вес:0.3 kg
Бренд:Merlion
Частота змінного струму:50 - 60 Гц
Джерело живлення:мережа 220 В