Блок живлення до ноутбуку Merlion 120W Universal, ручн. регулировка, 8 разъемов, 1*USB 5V/2.4A (YT-UPS120W)
Артикул:U0505789
К сравнению
В избранное
Вес:0.2 kg
Бренд:Merlion
Частота змінного струму:50 - 60 Гц
Джерело живлення:мережа 220 В