Блок живлення до ноутбуку Acer 65W 19V, 3.42A, разъем 3.0/1.1 (A11-065N1A / A40266)
Артикул:U0387473
К сравнению
В избранное
Вес:0.415 kg
Бренд:Acer
Сумісні парт-номера блоків живлення:PA-1650-80
Джерело живлення:мережа 220 В