Автомобільний інвертор EnerGenie 12V/220V 500 Вт (EG-PWC500-01)
Артикул:U0609202
К сравнению
В избранное
Ширина:180 мм
Вес:0.25 kg
Ширина:180 мм
Ширина:180 мм
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Автомобільний інвертор EG-PWC500-011 потужністю 500 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 500 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.