Автомобільний інвертор EnerGenie 12V/220V 800 Вт (EG-PWC800-01)
Артикул:U0609203
К сравнению
В избранное
Ширина:210 мм
Вес:2.2 kg
Ширина:210 мм
Ширина:210 мм
В наличии
11
Описание
Характеристики
Отзывы
Автомобільний інвертор EnerGenieEG-PWC800-01 потужністю 800 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 800 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо. Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання, а також вбудований вентилятор, що охолоджує, забезпечують стабільне живлення. Також є світлодіодний і звуковий індикатор стану.